Sławomir Stelmach - Fotografia - Baza firm Sejfty.pl

Sławomir Stelmach - Fotografia

Dane adresowe:

Szujskiego 31a/13,
33-100 Tarnów
małopolskie

Dane kontaktowe:

Fotograf Sławek
fotografia@slawekstelmach.pl
608389938

Dane firmy:

Sławomir Stelmach - Fotografia
NIP: 8732936194
REGON: 121504273

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Sławomir Stelmach - Fotografia

Fotografia ślubna to mój zawód, który wziął się z zamiłowania do pracy z aparatem. Jako fotograf zajmuję się w pierwszej kolejności fotografią ślubną, gdyż jest to moim zdaniem największe wyzwanie stawiane przed fotografem. Gwarantuję Wam, że fotografia ślubna jaką dla Was wykonam będzie posiadała unikalne kolory i kadry na których postaram się uchwycić najważniejsze momenty z tego dnia. Będę stale przy Was, ale mimo to nie odczujecie znacząco mojej męczącej obecności. Dzięki mnie będziecie mieli pamiątkę na bardzo długie lata i miło będziecie wspominać Wasz ślub oraz wesele. W tym miejscu chcę Was serdecznie zaprosić na moją stronę internetową http://www.slawekstelmach.com/, gdzie możecie zapoznać się z wieloma zdjęciami ślubnymi jakie wykonałem dla innych Par.

Oferta firmy

Różnorodne usługi fotograficzne, a w szczególności te związane ze ślubem:
- fotografia ślubna
- sesje ślubne
- sesje narzeczeńskie
- zdjęcia z wesel
- zdjęcia ślubne
- reportaże ślubne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Marzą Ci się niesztampowe zdjęcia ślubne? Przyjrzyj się bliżej zdjęciom wykonanym przez Into The Wed! Pamiętaj, że fotograf ślubny jest osobą, która decyduje o tym, jak będą wyglądać zdjęcia z jednego z najważniejszych dni w życiu pary - czy będą chętnie pokazywaną pamiątką i powodem do dumy, czy też zostaną ze wstydem zamknięte na dnie szuflady.
Pod nazwiskiem Mietek Małek, kryje się pasjonat fotografii, oraz podróżnik, który zwiedził rowerem Stary Kontynent oraz Amerykę Południową.