Willa Fryderyka - Baza firm Sejfty.pl

Willa Fryderyka

Dane adresowe:

ul. Kazimierza Wielkiego 105,
31-074 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

manager@willafryderyka.pl
502 515 199

Dane firmy:

Willa Fryderyka
NIP: 9452219807
REGON: 380342223

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Willa Fryderyka

Można powiedzieć, że nasza restauracja jest prawdziwą odpowiedzią na sytuację, w której w obszarze zainteresowania klienta znajduje się restauracja z ogrodem. Restauracja & Spiżarnia Willa Fryderyka to nietuzinkowe miejsce, z pełnym przekonaniem możemy określić je jako jedno z ciekawszych miejsc na kulinarnej i architektonicznej mapie Krakowa. Niemniej nie oznacza to tego, że nie chcemy, aby restauracja była jeszcze lepsza. Zresztą jest to restauracja z ogródkiem, za którą odpowiadają prawdziwi pasjonaci. Więcej informacji udostępnionych jest na stronie restauracji.

Oferta firmy

Restauracja zlokalizowana w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, Willa Fryderyka, to restauracja z ogrodem proponująca tradycyjne dania kuchni polskiej i francuskiej. Pełne menu znajdą Państwo na naszej stroni www. Zapraszamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Da Pietro to restauracja, która mieści się w Krakowie pod adresem Rynek Główny 19, gdzie w przytulnych, gustownie urządzonych piwnicach skosztujesz włoskich specjałów przygotowanych przez doświadczonego szefa kuchni.