Agencja Infernal - Baza firm Sejfty.pl

Agencja Infernal

Dane adresowe:

Chełmska 21,
00-724 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Darek Sokołoski
biuro@agencjainfernal.pl
721 230 265

Dane firmy:

Agencja Infernal
NIP: 1251379150
REGON: 143276748

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Chełmska 21, Warszawa, Polska

Opis firmy Agencja Infernal

Agencja Infernal jest prestiżową w działaniach agencją hostess, statystów i modelek mająca swoją siedzibę w Warszawie. Naszymi specjalnościami jest dostarczanie hostess, modelek i statystów na bankiety, gale, pokazy mody, sesje zdjęciowe, degustacje, wernisaże, imprezy firmowe, akcje promocyjne i targi. Do dyspozycji naszej są starannie wyselekcjonowani statyści, modelki hostessy, którzy chętni są dosłownie w każdej chwili aby pracować na danej realizacji. Mamy ciekawe twarze, które można sobie wybierać na podstawie zdjęć. Firma działa na obszarze całej Polski od 2011 roku.

Oferta firmy

Oferta firmy agencji modelek, statystów i hostess jest nastawiona na firmy eventowe, reklamowe, produkujące filmy i inne podmioty, które potrzebuje zgranego zespołu ludzi do pracy. Dbamy o wizerunek każdego naszego statysty, hostessy albo modelki i dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić ich Państwu wedle życzenia. Bardzo ważne, że nasza agnacja doskonale potrafi zorganizować nawet większą ilość określonych hostess, modelek i statystów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Agencja reklamowa Funktional z Krakowa to z pewnością firma godna zaufania w zakresie tworzenia i prowadzenie kampanii marketingowych.