Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena - Baza firm Sejfty.pl

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Dane adresowe:

Paprotna 4,
51-117 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Marcin Opyc
biuro@browarprost.pl
732 917 248
713210747

Dane firmy:

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena
NIP: 8951004266
REGON: 930426762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar rzemieślniczy Prost we Wrocławiu warto odwiedzić nie tylko ze względu na piwa kraftowe, ale i wyjątkową kuchnię opartą na polskich i bawarskich smakach. Browar kraftowy Prost wybierany jest przez przedsiębiorstwa jak i osoby indywidualne jako miejsce na imprezy, przyjęcia. Browar restauracyjny posiada do tego stosowne mniejsze i większe sale, w tym dużą salę bankietową. Browar rzemieślniczy zatrudnia specjalistów związanych z branżą piwną od lat, dzięki czemu skutecznie poszerza sieć partnerów, warzy śmiało, zdobywa branżowe wyróżnienia i nagrody.

Oferta firmy

Browar kraftowy Prost świadczy usługi organizacji imprez: bankietów, wigilii firmowych, baby shower, urodzin i jubileuszy, kawalerskich i panieńskich, spotkań zarządu i wielu innych. Browar wrocławski oprócz produkcji piwa i jego sprzedaży w lokalu i dla partnerów zewnętrznych, oferuje dobrą kuchnię dostępną na miejscu w restauracji. Dla zainteresowanych organizowane są warsztaty sensoryczne i zwiedzanie browaru, jak tylko zbierze się grupa. Na zamówienie oferowane są również wędzonki, które browar wędzi pod potrzeby zewnętrzne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Można powiedzieć, że nasza restauracja jest prawdziwą odpowiedzią na sytuację, w której w obszarze zainteresowania klienta znajduje się restauracja z ogrodem.
Da Pietro to restauracja, która mieści się w Krakowie pod adresem Rynek Główny 19, gdzie w przytulnych, gustownie urządzonych piwnicach skosztujesz włoskich specjałów przygotowanych przez doświadczonego szefa kuchni.