DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA - Baza firm Sejfty.pl

DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA

Dane adresowe:

Rynek Główny 19,
31-008 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

restauracja@dapietro.pl
12 422 32 79

Dane firmy:

DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA
NIP: 6762059526
REGON: 351468903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA

Da Pietro to restauracja, która mieści się w Krakowie pod adresem Rynek Główny 19, gdzie w przytulnych, gustownie urządzonych piwnicach skosztujesz włoskich specjałów przygotowanych przez doświadczonego szefa kuchni. Dania wykonywane są ze świeżych składników dostarczanych przez zaufanych dostawców. Restauracja włoska Da Pietro posiada w menu potrawy takie jak: pizze, sałatki, zupy, dania mięsne, oraz szereg smakołyków sezonowych. Można również napić się kawy i zejść włoski deser. Dla miłośników trunków restauracja oferuje duży wybór win pochodzących z Włoch. Da Pietro pozwoli Ci poczuć się jak na wakacjach we Włoszech.

Oferta firmy

Oferta restauracji została wymieniona w opisie ze względu na to, że nie dało się po prostu oddzielić tego grubą kreską, ponieważ restauracja to jedzenie i atmosfera inaczej nie da się tego przedstawić.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Browar rzemieślniczy Prost we Wrocławiu warto odwiedzić nie tylko ze względu na piwa kraftowe, ale i wyjątkową kuchnię opartą na polskich i bawarskich smakach.
Można powiedzieć, że nasza restauracja jest prawdziwą odpowiedzią na sytuację, w której w obszarze zainteresowania klienta znajduje się restauracja z ogrodem.