Firma poligraficzno-reklamowa Art-press Jacek Kaczmarek - Baza firm Sejfty.pl

Firma poligraficzno-reklamowa Art-press Jacek Kaczmarek

Dane adresowe:

ul. Lipowa 5,
85-010 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

biuro@artpress.pl
+48 505-005-101

Dane firmy:

Firma poligraficzno-reklamowa Art-press Jacek Kaczmarek
NIP: 5541116716
REGON: 091339265

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Lipowa 5, Bydgoszcz, Polska

Opis firmy Firma poligraficzno-reklamowa Art-press Jacek Kaczmarek

Drukarnia sitodrukowa Artpress świadczy usługi poligraficzne, oferuje gadżety i upominki reklamowe. Wykonujemy nadruki sitodruk na tkaninach (bawełna, poliester) oraz na metalu (aluminium, stal, miedź). Wykonujemy również nadruki na wyrobach drewnianych i plastikowych. Dla naszych klientów mamy duży wybór produktów. Używamy materiałów najwyższej jakości. Zapewniamy doskonałą obsługę klienta. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które potrzebują szerokiej gamy produktów z nadrukiem. Skupiamy się przede wszystkim na produktach przyjaznych dla środowiska. Używamy w dużej mierze z materiałów naturalnych i pochodzących z recyklingu. 

Artpress jest wiodącym producentem gadżetów reklamowych i produktów promocyjnych w Polsce. Każdego miesiąca produkujemy wiele tysięcy artykułów. Dostarczamy upominki reklamowe dla firm i przedsiębiorstw, a także produkujemy upominki korporacyjne. Specjalizujemy się w produkcji gadżetów promocyjnych na targi, ekspozycje i imprezy marketingowe. Oprócz standardowych gadżetów reklamowych oferujemy szeroką gamę artykułów promocyjnych, do których należą m.in: promocyjne długopisy, kubki, portfele, torby, koszulki.

Oferta firmy

Artpress to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości materiałów biurowych i upominków promocyjnych. Oferujemy duży wybór artykułów biurowych z własnym nadrukiem, takich jak datowniki, wizytowniki, notatniki, długopisy, potykacze, katalogi upominkowe i torby ekologiczne. Oprócz wyżej wymienionych produktów oferujemy również różnorodne upominki z własnym nadrukiem dla partnerów biznesowych, takie jak torby ekologiczne, torby bawełniane, torby papierowe, torby foliowe, opakowania foliowe, koszulki. Jesteśmy rzetelną firmą oferującą produkty doskonałej jakości. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz konkretnego produktu. Zawsze chętnie pomożemy!

Firmy pokrewne w bazie

/ Artpress /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Agencja Infernal jest prestiżową w działaniach agencją hostess, statystów i modelek mająca swoją siedzibę w Warszawie.
Agencja reklamowa Funktional z Krakowa to z pewnością firma godna zaufania w zakresie tworzenia i prowadzenie kampanii marketingowych.