Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza - Baza firm Sejfty.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza

Dane adresowe:

Smolańska 4/304,
70-026 Szczecin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

ernest.karkosza@gmail.com
+48661223905

Dane firmy:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza
NIP: 8522489978
REGON: 367755636

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Smolańska 4/304, Szczecin, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza

Kancelaria prawna z siedzibą w Szczecinie zapewnia rzetelną i fachową obsługę klientów, którym przytrafiła się konieczność skorzystania z pomocy profesjonalnego i wykwalifikowanego pełnomocnika posiadającego uprawnienia zawodowe do reprezentowania mandantów przed sądami i organami ścigania. Biuro prawne znajduje się w dogodnej lokalizacji Szczecina z dostępem do miejsc parkingowych i środków komunikacji miejskiej. Kancelaria jest gwarantem zachowania w poufności wszelkich dokumentów i informacji przekazywanych w ramach powierzonych spraw.

Oferta firmy

Kancelaria oferuje porady prawne i reprezentację w wielu dziedzinach prawa. Podstawowym zakresem działalności kancelarii adwokackiej jest przede wszystkim:
- prawo karne,
- prawo cywilne,
w tym także sprawy dotyczące tzw. kredytów we frankach szwajcarskich CHF.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Poszukujesz kancelarii, która pomoże Ci w rozwiązaniu problemu prawnego? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Kancelarii adwokackiej Śliwowski Nowak! Biuro specjalizuje się w sprawach związanych z prawem skarbowym, handlowym, podatkowym, gospodarczym, spółek, cywilnym czy karnym.
Jesteśmy kancelarią prowadzącą kompleksową obsługę klientów.
Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęk oferuje doradztwo i pomoc prawną zarówno na rzecz osób fizycznych jak i dla pomiotów gospodarczych.