Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza

Dane adresowe:

Smolańska 4/304,
70-026 Szczecin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

ernest.karkosza@gmail.com
+48661223905

Dane firmy:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza
NIP: 8522489978
REGON: 367755636

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Smolańska 4/304, Szczecin, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Ernest Karkosza

Kancelaria prawna z siedzibą w Szczecinie zapewnia rzetelną i fachową obsługę klientów, którym przytrafiła się konieczność skorzystania z pomocy profesjonalnego i wykwalifikowanego pełnomocnika posiadającego uprawnienia zawodowe do reprezentowania mandantów przed sądami i organami ścigania. Biuro prawne znajduje się w dogodnej lokalizacji Szczecina z dostępem do miejsc parkingowych i środków komunikacji miejskiej. Kancelaria jest gwarantem zachowania w poufności wszelkich dokumentów i informacji przekazywanych w ramach powierzonych spraw.

Oferta firmy

Kancelaria oferuje porady prawne i reprezentację w wielu dziedzinach prawa. Podstawowym zakresem działalności kancelarii adwokackiej jest przede wszystkim:
- prawo karne,
- prawo cywilne,
w tym także sprawy dotyczące tzw. kredytów we frankach szwajcarskich CHF.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska to firma prawnicza, której priorytetem jest zapewnienie kompleksowej obsługi prawnej na najwyższym poziomie.
Kancelaria Adwokatów LIPIŃSKI & WALCZAK wyróżnia się na rynku swoją zdolnością do przewidywania i adaptacji do przyszłych zmian w prawie, oferując klientom biznesowym rozwiązania prawne zawsze o krok naprzód.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas to miejsce, gdzie prawo karne staje się zrozumiałe i dostępne dla każdego.