Lombard4u

Dane adresowe:

ul. Makuszyńskiego 22 lok. U1,
31-752 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

krakowska@lombard4u.pl

Dane firmy:

Lombard4u
NIP: 6783151668
REGON: 123179713

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Makuszyńskiego 22 lok. U1, Kraków, Polska

Opis firmy Lombard4u

Lombard4u to sieć lombardów w Krakowie, które mają swoje punkty w dogodnych lokalizacjach, i działają nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Wielkim walorem lombardów są rzetelna obsługa i indywidualne podejście do każdego klienta, przez co cieszą się one rosnącym zaufaniem i uznaniem. W placówkach należących do firmy można sprzedać wszelkie przedmioty mającą jakąś wartość za gotówkę, ale również wziąć pożyczkę pod zastaw. Atrakcyjny cennik oraz pełna dyskrecja przyciągają w tym wypadku więcej zainteresowanych niż jakikolwiek inny lombard w Krakowie. Punkty Lombard4u można znaleźć między innymi w Galerii Krakowskiej, Galerii Bronowice czy w Parku Handlowym Zakopianka, a to oznacza, że są one otwarte od poniedziałku do niedzieli.

Oferta firmy

- skup przedmiotów
- pożyczki pod zastaw
- skup metali szlachetnych
- najlepsze ceny w Krakowie
Aż 8 lokalizacji lombardów w Krakowie! Sprawdź na http://www.lombard4u.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

EVENTOWCY- to Twój partnera w organizacji niezwykłych eventów! Specjalizujemy się w dostarczaniu różnorodnych atrakcji, takich jak gry zręcznościowe, retro sprzęty, siłomierze, wirtualna rzeczywistość oraz fotobudki.
Firma VRTEAM działa w branży eventowej dostarczając różnego rodzaju atrakcje na wydarzenia.
Nasza firma to zespół doświadczonych zegarmistrzów, którzy specjalizują się w naprawie, renowacji i polerowaniu zegarków.