Baza firm Sejfty.pl

Usługi transportowe

Epitafium - przewozy.pl

Epitafium – przewozy to firma pogrzebowa, działająca w Krakowie od 1992 roku. Naszą główną specjalizacją jest międzynarodowy transport zmarłych drogą lądową, morską czy lotniczą. Posiadamy specjalistyczną wiedzę, a także flotę poj(...)

Epitafium Kraków

Zakład pogrzebowy Epitafium zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów na terenie Krakowa od 1992 roku. Zakres świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki, zapewniamy transport zmarłego (także międzynarodowy), przygotowanie Zmarłyc(...)

EXPRESS-LINE Przewozy Międzynarodowe s.c. Jan Woś, Daniel Palacz

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy - przewozu osób i rzeczy do Niemiec. Od wielu lat zajmujemy się branżą transportową, codziennie świadcząc usługi przewozu osób oraz transportu paczek z Polski do Niemiec. Dzięki nowoczesnej m(...)

EuroBus

Przewóz osób z Polski do Niemiec. Jesteśmy małopolską firmą realizującą połączenia z Polski do wybranych miast w Niemczech nowoczesnym busem, który wyposażony jest w wygodne fotele oraz klimatyzację zapewniające komfort podczas całej p(...)

Investmen Sp. z o.o.

Investmen to firma zajmująca się relokacją maszyn, wyburzaniem budynków oraz stawianiem hal od zera. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu planowanie działania pod kątem logistycznym to dla nas błahostka. Mnóstwo wykonanych(...)

R1 Przeprowadzki Ryszard Idzikowski

Przedsiębiorstwo R1Trans to firma transportowa z siedzibą zlokalizowaną w samym Szczecinie. Działa na rynku już od 2013 roku. Świadczy usługi na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. W zakres usług firmy wchodzi między innymi przewóz i(...)

Colorado - Dariusz Obara

Profesjonalny, zaufany i rzetelny przewoźnik Coloradobus oferuje przewóz osób do Niemiec. Firma ta posiada nowoczesne oraz bardzo komfortowe busy – klimatyzowane i oczywiście w pełni bezpieczne. Ponadto Coloradobus gwarantuje klientom dużą e(...)

Beatabus Busy Do Niemiec

Niemcy od lat stanowią jeden z najczęstszych kierunków wyjazdów zagranicznych Polaków. Z pomorza zachodniego do Niemiec podróżujemy nie tylko w celach zarobkowych, lecz również wypoczynkowych. Jak się jednak okazuje, ostatnimi czasy niezwyk(...)