Pościel To - Baza firm Sejfty.pl

Pościel To

Dane adresowe:

ul. Karwińska 11,
52-015 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

sklep@posciel.to
501262632
717575509

Dane firmy:

Pościel To
NIP: 8961374214
REGON: 061374214

Ocena użytkowników: brak

ul. Karwińska 11, Wrocław, Polska

Opis firmy Pościel To

Sen to czas poświęcony na regenerację organizmu, więc warto zadbać o to, aby był jak najbardziej efektywny. Obok wygodnego łóżka istotne jest posiadanie wysokiej jakości kołdry, która zapewni nie tylko ciepło ale przede wszystkim ochronę przed drobnoustrojami. Istotne są także walory estetyczne. Wybierając pościel należy wziąć pod uwagę swoje upodobania oraz panujące trendy. Elementy umożliwiające zdrowy i spokojny sen powinny być wysokiej jakości. Sklep z pościelą musi być sprawdzony oraz charakteryzować się troską o dobro klienta. Idealnym miejscem do zakupu pościeli oraz kołder jest Pościel To.

Oferta firmy

W ofercie sklepu Pościel To klient znajdzie najwyższej jakości pościel w setkach wzorów i kolorów. Dostępne są wszystkie rozmiary pościeli wykonanej z kory, bawełny, jedwabiu i satyny. Poza pościelą sklep oferuje kołdry i poduszki, od bawełnianych, poprzez puchowe, po te wykonane z runa alpak i merynosów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Krakowski Kredens powstała z myślą o powrocie do tradycji.
Napoje Mr Dark to obietnica wspaniałej przygody, która rozpocznie się zaraz po otwarciu butelki.
Jeżeli interesują Państwa dekoracyjne narzuty na łóżko w przystępnej cenie, to jak najszybciej odwiedźcie nasz sklep internetowy narzutydomowi.