STALBLACH - Baza firm Sejfty.pl

STALBLACH

Dane adresowe:

Szyk 225,
34-620 Jodłownik
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@stalblach.pl
603809850

Dane firmy:

STALBLACH
NIP: 7372074932
REGON: 122802452

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy STALBLACH

STALBLACH, to nowoczesna firma produkująca konstrukcje stalowe na wymiar, w tym garaże blaszane z blachy ocynkowanej lub powlekanej (dostępne kolory z palety RAL), w standardowych wymiarach lub - na życzenie klienta - na wymiar. Zaletą firmy jest wysoka jakość oferowanych konstrukcji stalowych, które wykonywane są z najlepszej jakościowo stali oraz blachy. W skład oferty wchodzą również: wiaty i hale magazynowe, bramy garażowe, schowki na narzędzia oraz kojce dla psów. STALBLACH jako producent i dystrybutor oferuje transport i montaż na terenie całego kraju.

Oferta firmy

STALBLACH, to producent konstrukcji stalowych, który oferuje:
1. Garaże blaszane z blachy ocynkowanej lub powlekanej (dzięki temu istnieje możliwość doboru koloru pasującego do otoczenia grażu).
2. Schowki na narzędzia, wiaty blaszane oraz magazyny.
3. Bramy garażowe uchylne.
4. Kojce dla psów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych na wymiar, w tym garaży blaszanych oferowanych w poszyciu z blachy ocynkowanej lub powlekanej (dostępne kolory z palety RAL) oraz innych.
Przedsiębiorstwo MAREMET Garaże Blaszane, to firma realizująca zlecenia dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w zakresie budowy konstrukcji stalowych z całej Polski.