Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda - Baza firm Sejfty.pl

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Dane adresowe:

Nad Markiem 5,
34-300 Żywiec
śląskie

Dane kontaktowe:

Maciej Świda
reklama@twoje-okna.com
796490859

Dane firmy:

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda
NIP: 5532201641
REGON: 241295419

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Nad Markiem 5, Żywiec, Polska

Opis firmy Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Naszymi Klientami są zarówno inwestorzy indywidualni, przedsiębiorstwa budowlane oraz instytucje użyteczności publicznej. Nawiązaliśmy współpracę z wiodącym producentem systemów profili aluminiowych dla budownictwa. Wstępna wycena nie będzie możliwa, jeśli nie przekażesz nam podstawowych informacji związanych z oczekiwaniami względem parametrów okiennych. Dlaczego warto wybrać okna drewniane? Okna drewniane prezentują się bardzo dobrze, są ozdobą każdej elewacji i podnoszą wizualną atrakcyjność każdej nieruchomości. Struktura drewna, jego wygląd oraz jego wewnętrzne ciepło od wielu wieków były inspiracją dla człowieka do wykonywania z niego różnego typu wyrobów użytkowych i ozdobnych. Nasi pracownicy to wyszkolona kadra stanowiąca trzon firmy i wiedząca jak utrzymać usługi na najwyższym poziomie. Wysokiej klasy okna i drzwi z PCV cechują bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Nowoczesne okna z PCV są przyjazne środowisku naturalnemu – podlegają całkowitemu recyklingowi, a nowoczesny plastik nie uwalnia do atmosfery żadnych szkodliwych substancji. W naszej ofercie są dostępne okna drewniane w wielu formach – od okien tradycyjnych, prostych, montowanych w klasycznych domach po okna retro, dwurzędowe, odtwarzające wygląd okien zabytkowych lub stylizowane na zabytkowe. Doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliło nam na obsługę bardzo wielu zadowolonych klientów. Dodatkowo nie zapominajmy o bogatej ofercie, najlepsi producenci i tylko sprawdzone produkty. Realizujemy projekty dla odbiorców indywidualnych - mieszkania, domki jednorodzinne, jak również dla Firm - budownictwo wielkoformatowe, apartamentowce oraz Instytucji publicznych - szkoły, przedszkola, urzędy. Zdobyte doświadczenie w licznych, niestandardowych realizacjach umożliwia nam bezproblemowe podejście do każdego tematu stolarki otworowej. Oferta przeznaczona jest dla budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego a także w przypadku renowacji. Nowoczesne okna drewniane są wyposażone w zaawansowany system okuć, który daje użytkownikom wiele możliwości w zakresie otwierania i uchylania skrzydła. Okna i drzwi z PCV są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, a także na grzyby – w związku z tym, że nie chłoną wilgoci nie tworzy się w ich zakamarkach pleśń. Okna drewniane są wyjątkowo trwałe, a jeśli są właściwie eksploatowane i konserwowane, odwdzięczą się ich użytkownikom wieloletnim pięknem i funkcjonalnością. Firma Twoje-Okna od wielu lat świadczy usługi na rynku stolarki budowlanej. Ciągły rozwój i kształcenie pozwala nam kompleksowo realizować usługi związane z stolarką okienną.

Oferta firmy

Oferta sprzedażowa twoje-okna to wysokiej jakości:
- okna aluminiowe, pcv oraz drewniane
- rolety
- moskitiery
- bramy garażowe
- konserwacja i serwis stolarki okiennej


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeśli szukasz wysokiej jakości drzwi do swojego, porządnych okien czy solidnej podłogi drewnianej lub paneli podłogowych, to zapraszamy do naszego salonu w Limanowej, przy ul.
Szukasz sprawdzonych, bezpiecznych i solidnych okien, które posłużą Ci przez następne kilkanaście lat? Bardzo dobrze trafiłeś.