Żłobek ISKIERKI - Baza firm Sejfty.pl

Żłobek ISKIERKI

Dane adresowe:

ul. Kanarkowa 1,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@akademia-muminkow.pl
502 925 125

Dane firmy:

Żłobek ISKIERKI
NIP: 6793014996
REGON: 367530127

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kanarkowa 1, Kraków, Polska

Opis firmy Żłobek ISKIERKI

,,Żłobek Iskierki” to miejsce stworzone z pasji. Założyciele żłobka – Alicja i Łukasz Iskra od zawsze pragnęli stworzyć miejsce, w którym najmłodsi milusińscy będą mogli się rozwijać, bez obaw rodziców o bezpieczeństwo i zdrowie swoich pociech.

Żłobek to placówka, która jest przystosowana pod względem użytkowym, technicznym, a także gastronomicznym dla najmłodszych dzieci.

Co bardzo ważne – szczególnie dla rodziców – to fakt, iż ,,Żłobek Iskierki” realizuje program zdrowotny ,,Zdrowy Maluszek”. Okres wczesnego dzieciństwa jest przecież dla każdego dziecka najistotniejszy, jeśli chodzi o prawidłowy rozwój – również w kontekście zdrowotnym. Dlatego dla założycieli oraz wszystkich pracowników żłobka ważne jest, by już w żłobku, czyli na wczesnym etapie życia każdego malucha, zwracać uwagę na zapobieganie wadom postawy, na higienę jamy ustnej, na prawidłową wymowę i rozwój oraz wiele, wiele innych czynników, które mają wpływ na zdrowie młodego człowieka.

,Placówka jest przeznaczona dla 27 dzieci w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat i zatrudnia najbardziej sympatyczny i wykwalifikowany personel. Jedna opiekunka może dbać maksymalnie o 8 dzieci, a jeśli są to pociechy, które nie ukończyły jeszcze 1 roku życia to wówczas na jednego opiekuna przypada maksymalnie 5 milusińskich.

Żłobek mieści się przy ul. Konarkowej 1 w Krakowie i oferuje opiekę od poniedziałku do piątku od godz. 6.30 do godz. 17.30.

Oferta firmy

Żłobek ISKIERKI w Krakowie oferuje opiekę nad dziećmi do lat 3. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej https://zlobekiskierki.pl/. Zapraszamy do zapoznania się!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Akademia Muminków, znajdująca się w Krakowie, to prywatna placówka, gdzie znajduje się przedszkole oraz żłobek.