AluMaster Łukasz Maciak - Baza firm Sejfty.pl

AluMaster Łukasz Maciak

Dane adresowe:

Kamionka Mała 99,
33-334 Kamionka Wielka
małopolskie

Dane kontaktowe:

Łukasz Maciak
biuro@drabinyalumaster.pl
18 300 01 94

Dane firmy:

AluMaster Łukasz Maciak
NIP: 7343051325
REGON: 120230425

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy AluMaster Łukasz Maciak

Nasza firma AluMaster, jest producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych w całej Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Kamionce Małej koło Nowego Sącza, jednak marka swoją ofertę kieruje do hurtowni, instytucji publicznych, oraz klientów indywidualnych w całej Polsce. Przedstawicieli AluMaster znajdziesz w Polsce wschodniej, zachodniej i centralnej i tylko od Ciebie zależy do kogo się skierujesz. Oferuje bogaty wybór drabin, gdzie znajdziesz m.in. drabiny drewniane, drabiny aluminiowe, drabiny przemysłowe czy drabiny domowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Oferta firmy

Firma AluMaster ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju drabin. Współpracujemy z wieloma hurtowniami na terenie całej Polski, dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej jakości drabinach stworzonych zgodnie z aktualnymi normami postaw na naszą firmę. A w ofercie znajdziesz przykładowo:
- drabiny drewniane,
- drabiny aluminiowe,
- drabiny przemysłowe
- drabiny domowe.
Postaw na sprawdzoną markę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zyskania niezbędnych informacji!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Ceramic jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, które nabyli podczas sprzedaży materiałów ognioodporny oraz ceramicznych produktów włóknistych.