Baza firm Sejfty.pl

Materiały budowlane

MAREK SIKORA "CERAMIC"

Firma Ceramic jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, które nabyli podczas sprzedaży materiałów ognioodporny oraz ceramicznych produktów włóknistych. Ceramic istnieje na rynku od 1991 roku. Przez ten okres firma dostarczy wysoki(...)

AluMaster Łukasz Maciak

Nasza firma AluMaster, jest producentem i dystrybutorem drabin aluminiowych w całej Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Kamionce Małej koło Nowego Sącza, jednak marka swoją ofertę kieruje do hurtowni, instytucji publicznych, oraz klientów i(...)

Techplast Wojciech Maciejewski

Techplast - działamy od kilku lat na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w dystrybucji najwyższej jakości tworzyw sztucznych wykorzystywanych w budownictwie i reklamie. Współpracujemy z wieloma firmami z regio(...)

MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin

„Marka” – Hurt i Detal to renomowana i niezwykle ceniona firma, a zajmuje się ona sprzedażą oraz montażem posiadanych w ofercie produktów takich jak: stolarki okiennej i drzwiowej i nie tylko. Firma ta posiada setki, jak nie tysiące sprze(...)

MANIO DRIVE Usługi Transportowo-Budowlane

MANIO DRIVE Usługi Transportowo-Budowlane to firma szczecińska, działająca na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Realizujemy przedsięwzięcia polegające na przygotowaniu terenu pod budowę, wykopach, nasypach, niwelacjach ale r(...)