Baza firm Sejfty.pl

Firmy budowlane

Firma Budowlana Budorem Adolf Błachno

Planujesz remont mieszkania? Masz już projekt budowy domu i szukasz firmy budowlanej? W takim razie chcielibyśmy zaprezentować Ci solidną i rzetelną firmę budowlaną, jaką jest Budorem z okolic Krakowa. Jest to firma założona przeszło trzyd(...)

Inside System

Inside System jest firmą aktywnie działającą w branży remontowo budowlanej. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie poparte szeregiem referencji z wykonanych prac zarówno dla klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Inside Sy(...)

Rock Master S.C.

W 1991 roku powstała firma Rock Master działająca w dość specyficznej branży, jaką jest alpinizm przemysłowy. Przez wiele lat właściciele przedsiębiorstwa, jak i osoby w nim pracujące zdobyły bardzo cenne doświadczenie, które obecnie w(...)

MK Bruk Elżbieta Kruszecka

Od 2002 roku nasza firma istnieje na rynku i zajmuje się układaniem kostki brukarskiej. Brukarstwo nie stanowi dla nas tajemnic i dlatego też na każdą wykonaną przez nas pracę możemy udzielić 3 letniej gwarancji. Gwarantujemy bardzo wysoką (...)

SD TRUCK Szymon Dunst

Prace wiertnicze dla wielu sektorów przemysłu Firma SD Przewierty opiera swoje usługi o wykonywanie przewiertów horyzontalnych, realizowanych w całej Polsce. Wykonywanie rurociągów gazowych, wodociągowych oraz kanalizacyjnych skierowane je(...)

Wykopy LitBud

Litbud z siedzibą w Modlnicy to firma działająca w branży wyburzeń i wykopów. Ofertę kieruje do klientów z Małopolski, a w szczególności z okolic Krakowa. Świadcząc usługi koparko ładowarką i koparką obrotową, zajmuje się czyszczen(...)

Han-Bud Halbiniak

Firma budowlana Han-Bud Halbiniak z miejscowości Pacierzów koło Częstochowy świadczy usługi budowlane, brukarskie, zakładamy ogrody i prowadzimy prace ziemne oraz roboty drogowe. Prowadzimy również wynajem sprzętu budowlanego oraz maszyn n(...)

P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski

Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu budowlanego w Limanowej! Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i oferujemy bardzo dużo różnorodnych i profesjonalnych sprzętów do pracy na budowie lub pracy ziemnej. Znajdziesz u nas koparki, w(...)