P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski - Baza firm Sejfty.pl

P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski

Dane adresowe:

Zamieście k. Limanowej,
34-600 Limanowa
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@wypozyczalnia.limanowa.pl
690 012 108

Dane firmy:

P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski
NIP: 7371760097
REGON: 120603955

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Zamieście k. Limanowej, Limanowa, Polska

Opis firmy P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski

Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu budowlanego w Limanowej! Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i oferujemy bardzo dużo różnorodnych i profesjonalnych sprzętów do pracy na budowie lub pracy ziemnej. Znajdziesz u nas koparki, wozidła, stopy, zagęszczarki, piły do drewna, osuszacze pomieszczeń, zacieraczki spalinowe do betonu i wiele innych specjalistycznych sprzętów oraz maszyn budowlanych. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami. W przypadku większych zamówień oferujemy atrakcyjne zniżki.

Oferta firmy

W ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego z Limanowej znajdziesz:
- koparki,
- zwyżki,
- zacieraczki do betonu,
- rozdrabniarki do gałęzi,
- podnośniki,
- zagęszczarki dwukierunkowe,
- agregaty,
- stopy,
- piły do drewna,
i wiele innych sprzętów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wozidła 3 tony lub 6 ton, koparka 1,8 tony, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 10m, 12m a nawet 16metrów, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z mocnym silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze, piły stołowe, żyrafy do gipsu i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego.
Warsztat samochodowy, schowek na narzędzia, garaż dla motocykla, te i wiele innych zastosowań może miec konstrukcja stalowa zamówiona w Garaże Pająk.
Firma budowlana Han-Bud Halbiniak z miejscowości Pacierzów koło Częstochowy świadczy usługi budowlane, brukarskie, zakładamy ogrody i prowadzimy prace ziemne oraz roboty drogowe.