ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych - Baza firm Sejfty.pl

ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych

Dane adresowe:

Góra Świętego Jana 79,
34-623 Szczyrzyc
małopolskie

Dane kontaktowe:

garazepajak@gmail.com

Dane firmy:

ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych
NIP: 7371546955
REGON: 121365759

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Góra Świętego Jana 79, Szczyrzyc, Polska

Opis firmy ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych

Warsztat samochodowy, schowek na narzędzia, garaż dla motocykla, te i wiele innych zastosowań może miec konstrukcja stalowa zamówiona w Garaże Pająk. Dzięki kompleksowej obsłudze i realizacji, każdy klient jest zadowolony z zakupów. W ofercie znajdziesz śmietniki blaszane, hale, wiaty, zadaszenia, bramy garażowe, garaże blaszane i inne konstrukcje stalowe wykonywane na wymiar dla każdego klienta. Koniecznie zapoznaj się z realizacjami, blogiem i ofertą producenta garaży Garaże Pająk. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Oferta firmy

Konstrukcje stalowe na wymiar w Garaże Pająk to między innymi:
- garaże blaszane (blaszaki),
- konstrukcje stalowe,
- bramy garażowe,
- hale,
- wiaty i zadaszenia,
- wiele innych. Każdy produkt spersonalizujesz.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wozidła 3 tony lub 6 ton, koparka 1,8 tony, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 10m, 12m a nawet 16metrów, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z mocnym silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze, piły stołowe, żyrafy do gipsu i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego.
Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu budowlanego w Limanowej! Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i oferujemy bardzo dużo różnorodnych i profesjonalnych sprzętów do pracy na budowie lub pracy ziemnej.
Firma budowlana Han-Bud Halbiniak z miejscowości Pacierzów koło Częstochowy świadczy usługi budowlane, brukarskie, zakładamy ogrody i prowadzimy prace ziemne oraz roboty drogowe.