Limarent P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski - Baza firm Sejfty.pl

Limarent P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski

Dane adresowe:

Zamieście k. Limanowej,
34-600 Limanowa
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@limarent.pl
690012108

Dane firmy:

Limarent P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski
NIP: 7371760097
REGON: 120603955

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Zamieście k. Limanowej, Limanowa, Polska

Opis firmy Limarent P.H.U. ZIMNIEWSKI Krzysztof Zimniewski

Wozidła 3 tony lub 6 ton, koparka 1,8 tony, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 10m, 12m a nawet 16metrów, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z mocnym silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze, piły stołowe, żyrafy do gipsu i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego. Takie miejscowości jak: Słopnice, Limanowa, Mszana Dolna, Kasina Wielka, Mordarka, Stara Wieś, Pisarzowa i wiele innych mają szczęście, a ich mieszkańcy mogą mieć dostęp do ich nowoczesnych maszyn.

Oferta firmy

W ofercie firmy znajdziesz:
- piły stołowe,
- osuszacze pomieszczeń,
- żyrafy do gipsu,
- wkrętarki,
- młoty pneumatyczne,
- koparki,
- zagęszczarki,
- zwyżki 4x4,
- inne maszyny oraz narzędzia.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Danex to firma, która kreuje przestrzeń wokół nas, oferując innowacyjne rozwiązania w dziedzinie konstrukcji aluminiowych.
Warsztat samochodowy, schowek na narzędzia, garaż dla motocykla, te i wiele innych zastosowań może miec konstrukcja stalowa zamówiona w Garaże Pająk.
Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu budowlanego w Limanowej! Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i oferujemy bardzo dużo różnorodnych i profesjonalnych sprzętów do pracy na budowie lub pracy ziemnej.