Han-Bud Halbiniak - Baza firm Sejfty.pl

Han-Bud Halbiniak

Dane adresowe:

Pacierzów ul. Leśna 6,
42-270 Kłomnice
śląskie

Dane kontaktowe:

norbert@han-bud.com
792 087 865

Dane firmy:

Han-Bud Halbiniak
NIP: 9492000908
REGON: 242989302

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Pacierzów ul. Leśna 6, Kłomnice, Polska

Opis firmy Han-Bud Halbiniak

Firma budowlana Han-Bud Halbiniak z miejscowości Pacierzów koło Częstochowy świadczy usługi budowlane, brukarskie, zakładamy ogrody i prowadzimy prace ziemne oraz roboty drogowe. Prowadzimy również wynajem sprzętu budowlanego oraz maszyn niezbędnych w realizacji prac ziemnych i drogowych.
Usługi brukarskie, układanie kostki brukowej nie ma dla nas tajemnic, ponieważ przez wiele lat pracy zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tej branży.
W ramach usług budowlanych świadczymy rozbiórki i wyburzenia budynków mieszkalnych i przemysłowych. Prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego, w naszej ofercie jest koparka, minikoparka, koparko-ładowarka i wywrotki oraz mniejszy sprzęt powszechnie używany na budowach. Kolejną specjalnością firmy Halbiniak jest zakładanie ogrodów, aranżacja ogrodów, zakładanie parków, skwerów i trawników.
Szczegółowa oferta naszej firmy znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

Oferta firmy

Han-Bud Halbiniak, firma budowlana świadcząca usługi budowlane, roboty ziemne, rozbiórki i wyburzenia budynków, a także układanie kostki brukowej i zakładanie ogrodów. Realizujemy następujące usługi:
- wyburzenia budynków,
- rozbiórki budynków,
- układanie kostki brukowej,
- roboty ziemne,
- usługa koparką,
- usługa minikoparką,
- usługi koparko-ładowarką,
- zakładanie ogrodów.
Jeśli poszukujecie profesjonalnej firmy budowlanej to zapraszamy do firmy Halbiniak.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wozidła 3 tony lub 6 ton, koparka 1,8 tony, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 10m, 12m a nawet 16metrów, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z mocnym silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze, piły stołowe, żyrafy do gipsu i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego.
Warsztat samochodowy, schowek na narzędzia, garaż dla motocykla, te i wiele innych zastosowań może miec konstrukcja stalowa zamówiona w Garaże Pająk.
Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu budowlanego w Limanowej! Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i oferujemy bardzo dużo różnorodnych i profesjonalnych sprzętów do pracy na budowie lub pracy ziemnej.