Logopeda online Katarzyna Czyżycka - Baza firm Sejfty.pl

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Dane adresowe:

ul. Gen. M. Langiewicza 1,
28-200 Staszów
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Czyżycka
logopeda@centrumgloska.pl
507937334

Dane firmy:

Logopeda online Katarzyna Czyżycka
NIP: 9452028059
REGON: 260630260

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

ul. Gen. M. Langiewicza 1, Staszów, Polska

Opis firmy Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Dzieci dwujęzyczne u logopedy oraz ich rodzice mieszkający poza Polską szukają nie tylko solidnej i adekwatnej do ich potrzeb pomocy logopedycznej w wadach wymowy, lecz ogólnie pojętej starannej opieki zorientowanej na zrównoważony rozwój ich komunikacji językowej. Natomiast umiejętność posługiwania się biegle przynajmniej jednym językiem, podczas gdy dziecko dwujęzyczne dorasta na emigracji w otoczeniu różnych kultur i języków, może być trudna lub nawet bardzo trudna do opanowania. Stąd rodzą się problemy logopedyczne u dzieci dwujęzycznych, wliczając w to wady wymowy lub np. dysleksję. I właśnie w takich warunkach rodzice powinni zbadać i zdiagnozować dziecko dwujęzyczne u logopedy. Jeżeli mieszkając na emigracji nie ma polskojęzycznych logopedów, wtedy warto znaleźć takiego logopedę dzieci dwujęzycznych, który prowadzi zdalną terapię logopedyczną. Wśród takich logopedów jest mgr Katarzyna Czyżycka, pracująca z dziećmi dwujęzycznymi od roku 2012. Z powodu, że dzieci dwujęzyczne znajdują się w całkiem różnych miejscach na świecie, terapia logopedyczna dzieci dwujęzycznych odbywa się metodami interaktywnymi z użyciem najnowszych osiągnięć branży teleinformatycznej. W szczególności, logopeda dzieci dwujęzycznych używa komunikatora internetowego Skype, aby demonstrować im ćwiczenia logopedyczno-językowe konieczne do korekty wad wymowy lub likwidowania ogólnie rozumianych zaburzeń językowych, np. do zwalczania dysleksji. Analizując postępy w terapii logopedycznej dzieci dwujęzycznych, sformułować można wniosek, że logopeda przez Skype jest właściwie wybranym terapeutą, ponieważ jakość i miara terapeutyczna zdalnej terapii logopedycznej dzieci dwujęzycznych jest całkiem porównywalna z osiągnięciami logopedii konwencjonalnej. Dziecko dwujęzyczne u logopedy przez internet bardzo chętnie wykonuje ćwiczenia językowe, natomiast bliska styczność z elektroniką, np. z komputerem lub laptopem które są podstawowym narzędziem terapii logopedycznej online, stanowi dla dzieci dwujęzycznych dodatkową inspirację do systematycznej pracy nad ich wymową oraz umiejętnościami językowymi.

Oferta firmy

Dziecko dwujęzyczne u logopedy online mgr Katarzyny Czyżyckiej może skorzystać z następujących usług terapeutycznych:
1) Terapia dysleksji oraz profilaktyka zaburzeń dyslektycznych u dzieci zdrowych.
2) Korekta wad wymowy w języku polskim u dzieci dwujęzycznych. W szczególności: seplenienie, jąkanie, rotacyzm (wymowa głoski [r]).
3) Terapia autyzmu u dzieci dwujęzycznych. Dodatkowo pomoże logopeda dzieciom z zespołem Aspergera, z zespołem Downa lub innymi zaburzeniami w układzie nerwowym.
4) Wywoływanie mowy u dzieci dwujęzycznych w wieku przynajmniej dwóch lat, które nie mówią zupełnie nic.
5) Terapia dzieci dwujęzycznych z opóźnionym rozwojem mowy, popularnie zwanym "orm".
6) Korekta wad wymowy głosek trudnych w wymowie dla dzieci dwujęzycznych. W szczególności następujące głoski: [sz], [ż], [cz], [dż].
7) Diagnoza logopedyczna dla dzieci z wadą słuchu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Senso-Rex, została stworzona z myślą o pomocy dzieciom niepełnosprawnym i z zaburzeniami sensorycznymi.
Za chwile zostaniecie rodzicami.