Baza firm Sejfty.pl

Medycyna

Krew pępowinowa

Za chwile zostaniecie rodzicami. To nie tylko ogromna radość ale i wielka odpowiedzialność. Dlatego już teraz zadbajcie o przyszłe zdrowie Waszego maluszka. Nigdy nie wiesz kiedy zdrowie Twojego dziecka może być zagrożone. Krew pępowinowa, (...)

Synapsa Med sp.zo.o.

Firma Senso-Rex, została stworzona z myślą o pomocy dzieciom niepełnosprawnym i z zaburzeniami sensorycznymi. Wyroby terapeutyczne przez nas proponowane, zostały oparte na amerykańskiej technologii, zgodnej z najnowszymi publikacjami naukowymi (...)

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Dzieci dwujęzyczne u logopedy oraz ich rodzice mieszkający poza Polską szukają nie tylko solidnej i adekwatnej do ich potrzeb pomocy logopedycznej w wadach wymowy, lecz ogólnie pojętej starannej opieki zorientowanej na zrównoważony rozwój ic(...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Diagnostyka kardiologiczna, choroby przewlekłe, leczenie oraz opieka nad pacjentami to dopiero początek usług jakie świadczy Przychodnia Specjalistyczna CardioTeam. Naszym głównym celem jest zapewniać wszystkim klientom najwyższej jakości us(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Gabinet Hair-Med w Mielcu zaprasza osoby zdecydowane na przeszczep włosów lub na leczenie nadmiernie wypadających włosów. Doświadczony chirurg specjalista poprawi Pani/Pana wizerunek poprzez odbudowanie gęstych, zdrowych włosów. Chirurg, spe(...)

Detoks Fenix Sp. z o.o.

W ośrodku detoksykacyjnym Fenix oferujemy szeroką gamę rozwiązań pomagających w leczeniu uzależnień. W skład naszej oferty wchodzi między innymi odtrucie alkoholowe w domu, detoks (narkotykowy, alkoholowy, lekowy, po dopalaczach) czy wszywk(...)

Klinika Medikos

Jeśli marzysz o pozbyciu się przebarwień, bądź zamknięciu naczynek, a może zniwelowaniu niedoskonałości pod oczami koniecznie skontaktuj się z Kliniką Urody Medikos. To miejsce, w którym profesjonalnie, pod okiem doświadczonej kadry wyko(...)

BJU Marcin Bieńko

Nasza hurtownia specjalizuje się w handlu produktami wykorzystywanymi w zabiegach i terapiach medycyny estetycznej. W ofercie posiadamy przede wszystkim sprawdzone od wielu lat preparaty stosowane w salonach beauty, ale także najnowsze i wyjątko(...)