Baza firm Sejfty.pl

Sprzęt medyczny

TRIMED Sp. z o.o.

Trimed sp. z o. o. to profesjonalna oraz sprawdzona firma, której misją już od momentu jej założenia jest wprowadzanie na polski rynek nowoczesnej i innowacyjnej aparatury diagnostycznej w przeróżnych zakresach lecznictwa: między innymi ginek(...)

Medicstar.pl

Medicstar to producent odzieży medycznej. Jest on doskonale znany zarówno lekarzom, stomatologom, pielęgniarkom jak również fizjoterapeutom, farmaceutom i innym przedstawicielom zawodów związanych z szeroko rozumianą medycyną. Odzież medycz(...)

Orto-Pes

Ortezy stosuje się głównie w celu stabilizacji lub korekty niewłaściwej pozycji nóg lub tułowia. Wykorzystuje się je do rehabilitacji w wielu przypadkach. W naszej pracowni protetyczno-ortopedycznej Orto-Pes wykonujemy ortezy na indywidualne (...)

Program do obsługi przychodni - E-rejestracja24

E-rejestracja to program, który idealnie sprawdza się w gabinetach lekarskich. Dzięki niemu możliwa jest elektroniczna rejestracja pacjenta. Każdy z nich uzyskuje, korzystając z takiego programu, informację o statusie wizyty (w tym zmianie jej(...)

EnPol Sp. z o. o.

Firma EnPol jest przedsiębiorstwem z Kalisza i specjalizuje się ono w dystrybucji sprzętu do pracy na wysokości. W ofercie EnPol znajdują się między innymi podesty robocze, wciągniki linowe, łańcuchowe, windy budowlane oraz wielogabarytowe (...)