MK Bruk Elżbieta Kruszecka - Baza firm Sejfty.pl

MK Bruk Elżbieta Kruszecka

Dane adresowe:

Golkowice 178,
30-698 Golkowice
małopolskie

Dane kontaktowe:

Marcin Kiebzak
biuro@mkbruk.pl
577 653 473

Dane firmy:

MK Bruk Elżbieta Kruszecka
NIP: 5511809691
REGON: 369732786

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Golkowice 178, Golkowice, Polska

Opis firmy MK Bruk Elżbieta Kruszecka

Od 2002 roku nasza firma istnieje na rynku i zajmuje się układaniem kostki brukarskiej. Brukarstwo nie stanowi dla nas tajemnic i dlatego też na każdą wykonaną przez nas pracę możemy udzielić 3 letniej gwarancji. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość nie tylko ze względu na doświadczenie jakim dysponujemy, ale także gwarantujemy, że kostka brukowa jaką stosujemy pochodzi od najlepszych producentów takich jak: LIBET, BRUK-BET i wielu innych. Mamy świetną ekipę pracowników, orz atrakcyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że układanie kostki brukowej w naszym wykonaniu zawsze zadowoli każdego. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą MK Bruk.

Oferta firmy

MK BRUK na terenie Krakowa i okolic oferuje swoim klientom:
- wykonywanie podjazdów, chodników, oraz ścieżek,
- wykonywanie schodów, chodników oraz parkingów,
- układanie kostki brukowej,
- renowacje nawierzchni brukowych,
- utwardzanie gruntów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wozidła 3 tony lub 6 ton, koparka 1,8 tony, zwyżka z napędem 4x4 sięgająca na wysokość 10m, 12m a nawet 16metrów, zagęszczarka jednokierunkowa lub dwukierunkowa z mocnym silnikiem diesla, rozdrabniarka do gałęzi, agregaty prądotwórcze, piły stołowe, żyrafy do gipsu i wiele innych specjalistycznych maszyn budowlanych i narzędzi do prac ziemnych znajdziesz w ofercie wypożyczalni sprzętu budowlanego Limarent, która działa na terenie powiatu limanowskiego.
Warsztat samochodowy, schowek na narzędzia, garaż dla motocykla, te i wiele innych zastosowań może miec konstrukcja stalowa zamówiona w Garaże Pająk.
Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu budowlanego w Limanowej! Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i oferujemy bardzo dużo różnorodnych i profesjonalnych sprzętów do pracy na budowie lub pracy ziemnej.