Wykopy LitBud - Baza firm Sejfty.pl

Wykopy LitBud

Dane adresowe:

ul. Jurajska 5,
32-085 Modlnica
małopolskie

Dane kontaktowe:

litbud@interia.pl
606 79 79 37

Dane firmy:

Wykopy LitBud
NIP: 9451518264
REGON: 120836381

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Jurajska 5, Modlnica, Polska

Opis firmy Wykopy LitBud

Litbud z siedzibą w Modlnicy to firma działająca w branży wyburzeń i wykopów. Ofertę kieruje do klientów z Małopolski, a w szczególności z okolic Krakowa. Świadcząc usługi koparko ładowarką i koparką obrotową, zajmuje się czyszczeniem rowów, niwelacją terenów, utwardzaniem i wysypywaniem gruntów, ale nie tylko. Oferuje również wykopy pod instalacje, budynki czy szamba. W zakres usług wchodzi wyburzanie budynków, a także sprzedaż i transport kruszyw. Firma dysponuje sprzętem mocowanym na szybkozłącze. Zapewnia indywidualne podejście i konkurencyjne ceny usług.

Oferta firmy

- roboty ziemne koparko – ładowarką
- usługi koparką obrotową
- sprzęt mocowany na szybkozłącze
- wykopy i wyburzanie budynków
- niwelacja terenu
- inne usługi budowlane


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu budowlanego w Limanowej! Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i oferujemy bardzo dużo różnorodnych i profesjonalnych sprzętów do pracy na budowie lub pracy ziemnej.
Firma budowlana Han-Bud Halbiniak z miejscowości Pacierzów koło Częstochowy świadczy usługi budowlane, brukarskie, zakładamy ogrody i prowadzimy prace ziemne oraz roboty drogowe.
Prace wiertnicze dla wielu sektorów przemysłu Firma SD Przewierty opiera swoje usługi o wykonywanie przewiertów horyzontalnych, realizowanych w całej Polsce.